Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 5% na zamówienie frontów >>

Domowa sztuka przechowywania

Dom to miejsce, w którym spędzamy swój wolny czas, ale też równie często oddajemy się zawodowym obowiązkom. Wszystkie jego współczesne funkcje sprawiają, że odpowiednie zorganizowanie przestrzeni ma znaczenie dla naszego samopoczucia.

W okresie porządków na nowy roku, przedstawiamy Ci kilka prostych rozwiązań dla przechowywania. Dzięki nim, funkcjonalnie zorganizujesz kuchnię, sypialnię i domowe biuro, pozostając w zgodzie z Twoim stylem i potrzebami.

Kuchenne schowki

W kuchni dobrze poukładana przestrzeń odgrywa szczególnie istotną rolę. W łatwo dostępnych szufladach optymalnie zorganizujesz sztućce, akcesoria, czy naczynia. Do przechowywania garnków, pojemników i innych sprzętów kuchennych sprawdzi się pojemna szafa kuchenna lub spiżarnia.

Orzech Amerykański, model Stripe, kolekcja Norwegian Wood

Jednak i tu znajdą się przedmioty, które zechcesz mieć zawsze pod ręką. Dla nich odpowiednim rozwiązaniem będzie regał i półka Norwegian Wood. Otwarte półki pozwolą Ci wyeksponować ulubioną książkę z przepisami czy filiżankę i stworzyć osobistą stylizację.

Regał Norwegian Wood, Orzech Amerykański
Półka Norwegian Wood, Dąb wędzony

Dostosowana do Twoich potrzeb kuchnia z naszymi frontami z kolekcji Memphis, Norwegian Wood lub Terra, pozwoli Ci utrzymać porządek i sprawi, że z przyjemnością będziesz spędzać czas.

Rozwiązania dla sypialni

Utrzymując harmonijny porządek w sypialni zatroszczysz się o spokojny sen. Odpowiedniej wielkości szafa pomieści ubrania, pościel i akcesoria. Jednak nie liczy się tylko jej funkcja, pamiętaj o doborze jej frontów i uchwytów tak, aby były spójne z wystrojem całego pomieszczenia. Dzięki temu będziesz zaczynać dzień w dobrym nastroju.

Szafa PAX, fronty lakierowane Pure, projekt wnętrza: Małgorzata Jaworska

Szafę PAX możesz spersonalizować za pomocą drzwi, paneli bocznych i cokołu dolnego, a ich kolor i rozmiar dostosujesz w naszym konfiguratorze frontów.

Szafa PAX, fronty i panele brzoza skandynawska, modele Stripe i Pure

Inne rozwiązanie wzbogacające przestrzeń sypialni to komoda z szufladami lub otwieranymi szafkami. Schowasz w niej bieliznę, kosmetyki i inne ważne przedmioty. Jeśli postawisz na niej lustro, to ten osobisty mebel zyska dodatkową funkcję toaletki.

Fronty brzoza skandynawska, model Modern, Kolekcja Norwegian Wood

Ład i porządek w domowym biurze

W Twoim domowym biurze możesz zastosować nasz IKEA hack: zabuduj ściany niższymi szafkami Metod, które połączysz z naszymi frontami i panelami. Dzięki temu otrzymasz dodatkowe miejsce na przechowywanie, które może również pełnić funkcję siedziska. System PAX wykorzystaj do stworzenia szafy na dokumenty, materiały do pracy i narzędzia biurowe. Piękne biuro bez rozpraszaczy na wierzchu to lepsza produktywność i przyjemniejsze przerwy na kawę.

Fronty gotowe do ukrycia Twoich przedmiotów