Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Domowa sztuka przechowywania

Dom to miejsce, w którym spędzamy swój wolny czas, ale też równie często oddajemy się zawodowym obowiązkom. Wszystkie jego współczesne funkcje sprawiają, że odpowiednie zorganizowanie przestrzeni ma znaczenie dla naszego samopoczucia.

Przedstawiamy kilka prostych rozwiązań dla przechowywania. Dzięki nim, funkcjonalnie zorganizujesz kuchnię, sypialnię i domowe biuro, pozostając w zgodzie z Twoim stylem i potrzebami.

Kuchenne schowki

W kuchni dobrze poukładana przestrzeń odgrywa szczególnie istotną rolę. W łatwo dostępnych szufladach optymalnie zorganizujesz sztućce, akcesoria, czy naczynia. Do przechowywania garnków, pojemników i innych sprzętów kuchennych sprawdzi się pojemna szafa kuchenna lub spiżarnia.

Szuflady drewniane z dębu

Jednak i tu znajdą się przedmioty, które zechcesz mieć zawsze pod ręką. Dla nich odpowiednim rozwiązaniem będzie regał i półka Norwegian Wood. Otwarte półki pozwolą Ci wyeksponować ulubioną książkę z przepisami czy filiżankę i stworzyć osobistą stylizację.

Regał Norwegian Wood, Orzech Amerykański
Półka Norwegian Wood, Dąb wędzony

Dostosowana do Twoich potrzeb kuchnia z naszymi frontami z kolekcji Memphis, Norwegian Wood lub Terra, pozwoli Ci utrzymać porządek i sprawi, że z przyjemnością będziesz spędzać czas.

Rozwiązania dla sypialni

Utrzymując harmonijny porządek w sypialni zatroszczysz się o spokojny sen. Odpowiedniej wielkości szafa pomieści ubrania, pościel i akcesoria. Jednak nie liczy się tylko jej funkcja, pamiętaj o doborze jej frontów i uchwytów tak, aby były spójne z wystrojem całego pomieszczenia. Dzięki temu będziesz zaczynać dzień w dobrym nastroju.

Szafa PAX, fronty lakierowane Pure, projekt wnętrza: Małgorzata Jaworska

Szafę PAX możesz spersonalizować za pomocą drzwi, paneli bocznych i cokołu dolnego, a ich kolor i rozmiar dostosujesz w naszym konfiguratorze frontów.

Szafa PAX, fronty i panele brzoza skandynawska, modele Stripe i Pure

Inne rozwiązanie wzbogacające przestrzeń sypialni to komoda z szufladami lub otwieranymi szafkami. Schowasz w niej bieliznę, kosmetyki i inne ważne przedmioty. Jeśli postawisz na niej lustro, to ten osobisty mebel zyska dodatkową funkcję toaletki.

Fronty brzoza skandynawska, model Modern, Kolekcja Norwegian Wood

Ład i porządek w domowym biurze

W Twoim domowym biurze możesz zastosować nasz IKEA hack: zabuduj ściany niższymi szafkami Metod, które połączysz z naszymi frontami i panelami. Dzięki temu otrzymasz dodatkowe miejsce na przechowywanie, które może również pełnić funkcję siedziska. System PAX wykorzystaj do stworzenia szafy na dokumenty, materiały do pracy i narzędzia biurowe. Piękne biuro bez rozpraszaczy na wierzchu to lepsza produktywność i przyjemniejsze przerwy na kawę.

Fronty gotowe do ukrycia Twoich przedmiotów