Sezonowa zniżka: -15% na fronty i panele z kodem TASTEOFSUMMER do 14.07. Zamów teraz >>


Kącik kawowy na indywidualne zamówienie

Meble Eames, kultowe regały USM, czy reprodukcje Mondriana. To tylko kilka z ikon designu z połowy XX wieku, które można znaleźć w domu Elisabeth z Graz. Wszystkie te przedmioty tworzą uporządkowane i harmonijne wnętrze nawiązujące spójnie do epoki. W ostatnim czasie Elisabeth zdecydowała się na całkowitą metamorfozę swojej kuchni. Zobaczcie, jak dzięki frontom z kolekcji Norwegian Wood wpisała ją również w styl mid-century modern.

Model Stripe, Dąb wędzony, Kolekcja Norwegian Wood

W jakim stopniu Twoja kuchnia odzwieciedla Twoją osobowość?

Uwielbiam przebywać na łonie natury, zależało mi również na jej wprowadzeniu do mojego domu. Przy metamorfozie kuchni zdecydowałam się więc na fronty z forniru Dąb Wędzony w modelu Stripe. Dzięki temu mogę na co dzień cieszyć się naturalną strukturą drewna, uzyskałam stylowy akcent, ale również coś więcej, ponadczasowy i niepowtarzalny projekt z efektem wow. Teraz kuchnia jest idealnie zgodna z moją estetyką nawiązującą do designu z połowy XX wieku, ale i z moim stylem życia.

 

Co spodobało Ci się we FRØPT?

Podoba mi się pomysł połączenia szafek kuchennych IKEA z frontami FRØPT. Cały proces zakupu frontów jest online, ale dzięki intuicyjnej stronie i narzędziu do zamawiania frontów, na każdym etapie wszystko było dla mnie jasne i przejrzyste. Ucieszyła mnie też opcja personalizacji mojej kuchni. Oferta paneli maskujących pozwoliła mi realizować wszystkie moje plany, bez problemu dostosować projekt do wnętrza i stworzyć kuchnię, jak na zamówienie. Teraz mogę cieszyć się moim nowym kącikiem kawowym.

Model Stripe, Dąb wędzony, Kolekcja Norwegian Wood

Jakie pomieszczenie jest najbardziej istotne w Twoim domu?

Nasze mieszkanie ma otwartą przestrzeń, a kuchnia odgrywa tutaj centralną rolę, dlatego ważne było dla nas, by wpasowała się do naszego wnętrza i stylu życia. Muszę przyznać, że wcześniej nie byłam fanką gotowania, ale dzięki nowemu projektowi nastąpiła we mnie mała wewnętrzna zmiana. Teraz uwielbiam próbować nowych przepisów i tworzyć pyszne dania. I naprawdę mi się to podoba!

Co dla Ciebie oznacza kuchnia osobista?

Jestem wielką fanką indywidualnych stylów. W moim przypadku zależało mi na kuchni, która będzie nawiązywać do stylu mid-century modern. Moja kuchnia spełnia te założenia,  jest wysokiej jakości, a jej projekt całkowicie odpowiada moim potrzebom. 

Model Stripe, Dąb wędzony, Kolekcja Norwegian Wood
Odkryj nasze fronty fornirowane