Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Harmonia i spokój w Alpach

Poznajcie Claudi, mamę i fotografkę z Alp Bawarskich oraz autorkę bloga Travel little one. Claudi odnajduje piękno w prostych rzeczach i uważnym życiu, na swoim Instagramie pokazuje, jak czerpać przyjemność z małych momentów każdego dnia.

W kuchni Claudi realizuje swoją pasję do gotowania, ale jest ona też zdecydowanie miejscem, gdzie spędza czas z rodziną. To tutaj wspólnie śmieją się, pijąc gorącą czekoladę, potajemnie jedzą czekoladki lub szukają wytchnienia, gdy potrzebują chwili dla siebie.

Kuchnia Claudii to spokój, harmonia i naturalne materiały.

Zrezygnowała z górnych szafek na rzecz „pływającej” półki, a na dolne szafki i wyspę zbudowaną na bazie IKEA wybrała fronty fornirowane Dąb naturalny w modelu Stripe połączone z uchwytami Eclipse Plankton dla domu.

Dąb naturalny w modelu Stripe

W jaki sposób Twoja kuchnia odzwierciedla Twój styl życia?

Kuchnia to serce naszego domu, z otwartą jadalnią jest to miejsce, w której spotykamy się i spędzamy większość czasu. „Miłość przechodzi przez żołądek”, to niemieckie przysłowie – my po prostu lubimy razem gotować i jeść. Świadomie i chętnie poświęcamy na to czas!

Co najbardziej lubisz w FRØPT?

Indywidualne opcje projektowania, możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL/NCS. W moim przypadku dużą zaletą było, że nie musiałam kupować zupełnie nowej kuchni i mogłam skorzystać z systemu szafek kuchennych IKEA, które już miałam.

Jaka jest Twoja definicja osobistej kuchni?

To kuchnia, w której nie chcesz niczego zmieniać, ponieważ idealnie odpowiada Twoim potrzebom!