Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Trzy sposoby na to, jak stworzyć kuchnię na wymiar

Mówi się, że kuchnia to najważniejsza część domu. To wyjątkowe pomieszczenie powinno być dopasowane do potrzeb Twoich i reszty domowników. Tu liczy się funkcjonalność i spełnienie indywidualnych wymagań estetycznych. Jej urządzenie jednak wcale nie musi być trudne. Podpowiadamy Ci, jak zaprojektować kuchnię skrojoną na miarę z naszymi frontami, panelami maskującymi i półkami.

Model Blade, Dąb naturalny, Kolekcja frontów fornirowanych Norwegian Wood

Kuchnia na bazie z IKEA

W konfiguratorze na naszej stronie masz możliwość wyboru frontów, cokołów dolnych, paneli bocznych i maskujących do bazy systemu kuchennego METOD i szaf PAX od IKEA.

 

Jeśli zdecydujesz się na szafki z IKEA to w takim przypadku nasze fronty posiadają nawiercenia do montażu, które do nich pasują. Dobór paneli maskujących i cokołu dolnego do Twojej kuchni pozwoli zabudować wszystkie luki między szafkami, a ścianą, dosłownie od sufitu po podłogę. Za pomocą panelu bocznego zamaskujesz boki szafek. Dzięki temu kolor korpusów będzie zakryty i cała kuchnia zyska spójność stylistyczną. W konfiguratorze możesz wpisać konkretny wymiar panelu, lub zamówić większy element i przyciąć na miarę go ze specjalistą przy montażu.

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się kolekcję Norwegian Wood, Terra lub Memphis, to każdą z nich możesz skonfigurować do swoich potrzeb.

Model Pure, Kolor MDF, Kolekcja frontów lakierowanych Terra

Jeśli decydujesz się na szafki kuchenne METOD, ale nie spełniają one w pełni Twoich oczekiwań pod względem wymiarów, to poproś konsultanta w IKEA, a następnie montażystę w trakcie instalacji, aby dostosowali ich wymiary do planu kuchni. Pozwoli Ci to na personalizację kuchni w oparciu o nasze produkty. Gotowy zwymiarowany projekt z wykazem elementów wyślij do nas, a my pomożemy Ci skompletować listę zakupową. Do Twoich przerobionych szafek i szuflad bez problemu dostosujemy nasze fronty.

Model Pure, Orzech Amerykański, Kolekcja frontów fornirowanych Norwegian Wood

Kuchnia skrojona na wymiar

Co jeśli zdecydujesz się na szafki kuchenne wykonane przez stolarza?

Możesz zamówić nasze fronty w dowolnym wymiarze, aby pasowały do takiej właśnie bazy kuchennej. Wtedy oferujemy je w wersji bez nawierceń montażowych. Wykona je dla Ciebie stolarz, który dopasuje fronty do instalacji z przygotowanymi przez siebie korpusami. W takim przypadku wyślij nam projekt swojej kuchni, z wykazem elementów, przygotowany i zwymiarowany przez stolarza, a my pomożemy Ci w przygotowaniu spersonalizowanej listy zakupowej.

Regał Norwegian Wood, fornir Orzech Amerykański

Zostań kuratorem własnego wnętrza

Projekt zabudowy kuchennej możesz wzbogacić również o półki. Stawiając na kolekcję Norwegian Wood zastanów się nad naszym regałem lub półką, które stanowić będą efektowną całość w połączeniu z kuchnią z naturalnego forniru.

 

Minimalistyczny regał z naszej oferty zawieszony na ścianie idealnie dopełni design otwartej kuchni. Nasza geometryczna i lekka w formie półka powieszona nad blatem pozwoli wyeksponować ważne dla Ciebie przedmioty. Oba te produkty dostępne są w pięciu odcieniach starannie wyselekcjonowanych fornirów kolekcji Norwegian Wood.

Model Modern, Kolor Sand, Kolekcja frontów lakierowanych Terra

A może pójść o krok dalej? Panele fornirowane i lakierowane dają Ci możliwość rozwinięcia kuchni o półki własnego projektu. Z nimi stworzysz więcej miejsca do przechowywania. Zabudujesz wnęki półkami lub zainstalujesz szafkę własnego projektu nad kuchennym blatem. Dowodem na to są inspirujące rozwiązania naszej społeczności, które znajdziesz na Journalu.

 

Postaw na kreatywność, przygotuj swój indywidualny zwymiarowany projekt, skonsultuj go z nami, a pomożemy zrealizować Twoje śmiałe idee.

Model Blade, Dąb naturalny, Kolekcja Norwegian Wood
Model Stripe, Dąb wędzony, Kolekcja Norwegian Wood
Sprawdź nasze kolekcje