Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


5 naturalnych kolorów dla Twojej kuchni

Zanim wpadniesz w panikę, wybierając kolor kuchni w oparciu o najnowsze trendy, wiedz, że biała zawsze się obroni, więc jeśli tak sobie wyobrażasz swoją kuchnię, możesz się trzymać tego planu. Jeśli jednak chcesz stworzyć kojące i autentyczne miejsce, sięgnij po kolory ziemi.

Zieleń to nadal
„ta kuchnia”

Kuchnia z 2022 to ukłon w stronę Matki Ziemi, ponieważ zrównoważone życie nigdy nie było jeszcze tak ważne. Jest to widoczne nie tylko poprzez pomysły projektowe i inteligentne rozwiązania. Również paleta zieleni nawiązująca bezpośrednio do natury na dobre zagościła w naszych domach. Butelkowa zieleń miała już swoją chwilę, teraz jest czas Khaki. Nasycony odcień ziemistej zieleni zestawiony z mosiężnymi elementami zapewni stonowany i elegancki look Twoje kuchni.

Czy szary nadal może być trendy?

Oczywiście! Można go zaliczyć do naturalnych i bezpiecznych kolorów, dzięki czemu potrafi przetrwać próbę czasu. Kuchnia w tym odcieniu nie onieśmiela, a jej prostota i łatwość połączenia z różnymi rodzajami blatów sprawia, że jest niezawodna. Więc jeśli cenisz pragmatyzm, wybierz fronty w kolorze Greige, z pewnością będzie modny również za 10 lat.

Fronty Sand w modelu Modern

Piaskowy beż to
nowa biel

Nic dziwnego, że wraz z rosnącą popularnością jasnych, ziemistych odcieni i monochromatycznych wnętrz, trend na ten kolor szybko dotarł do kuchni. Beż jest uniwersalnym neutralnym kolorem, tworzy spokojny i harmonijny styl, który jest wyrafinowany i nowoczesny. Sprawia, że kuchnia wygląda na czystą i jasną, ale z ciepłem, z którym nie może konkurować biel. Dodatkowo pasuje do klasycznych frontów z ramką lub bardziej nowoczesnych gładkich.

Równowaga w odcieniu czerwieni

Ta głęboka i nasycona barwa sprawi, że Twoja kuchnia będzie bardzo osobista. W końcu spędzasz w niej sporo czasu. Fronty w kolorze Terracotty sprawią, że będzie ona bardziej energetyczne i stymulujące Twoją kreatywność. Z drugiej strony ten odcień z pomocą spokojnych dodatków w naturalnych kolorach stworzy przestrzeń, w której możesz znaleźć wewnętrzną równowagę.

Raw MDF

Nieszablonowe rozwiązanie

Kuchnia z bezbarwnie lakierowanej płyty MDF to nieoczywisty pomysł na wykreowanie nowoczesnego wnętrza. W tym wykończeniu materiał jest w pełni widoczny, ze wszystkimi detalami. Brak powtarzalności i nieprzewidywalność poszczególnych elementów dodaje charakteru, a ciepła i stonowana barwa frontów doskonale komponuje się z naturalnymi materiałami i stonowanymi kolorami. To zdecydowanie propozycja dla kreatywnych osób lubiących nieszablonowe rozwiązania.

Próbki kolorów

Sprawdź, który z naszych projektów pasuje do Twojego wnętrza.