Sezonowa zniżka: -15% na fronty i panele z kodem TASTEOFSUMMER do 14.07. Zamów teraz >>


Utrzymujemy ceny: Uczciwa cena to najlepsza promocja, jaką możesz dostać

Ceny na poziomie z 2023 roku utrzymujemy także przez cały 2024 rok. Zależy nam na zapewnieniu rozsądnych i uczciwych cen, aby umożliwić Ci decydowanie o swojej przestrzeni osobistej, kiedy chcesz, a nie wtedy, gdy musisz.

Utrzymujemy nasze ceny, aby wspierać Twoje zrównoważone wybory przez cały rok. 

Uczciwa cena oddaje dla nas prawdziwą wartości oferowanego produktu. Pozwala nam zachować standardy jakości, tak aby Twoje decyzje zakupowe mogły być podejmowane w odpowiednim czasie i w świadomy sposób, bez uzależnienia ich od zaskakujących i krótkich promocji.

Fronty Khaki w modelu Modern, Kolekcja Terra

Wybierając FRØPT, nie tylko kupujesz produkt – inwestujesz w markę dbającą o trwałą jakość i wprowadzenie innowacji do Twojej przestrzeni życiowej.

Wysokiej jakości produkt

Nasze produkty wytwarzane są z dobrej jakości, certyfikowanych materiałów w małych lokalnych warsztatach w południowej Polsce przez wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w swojej dziedzinie. Produkcja uruchamiana jest na Twoje indywidualne zamówienie, dzięki czemu ma ona charakter zrównoważony oraz spersonalizowany specjalnie dla Ciebie.

Wyselekcjonowane wzornictwo

Nastawienie na poszukiwanie innowacji i rozwijanie produktów wpływających na poprawę Twojej codzienności sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz starannie zaprojektowane i wyselekcjonowane produkty i rozwiązania dla Twojego domu. Są one doceniane przez środowisko ekspertów za ich ponadczasowe wzornictwo i uniwersalność.

Dobre doświadczenie zakupowe

Nasz sklep online gwarantuje Ci wygodne i proste zakupy, a zaangażowany zespół obsługi klienta jest gotowy zaaoferować wsparcie na każdym etapie Twojej podróży. Dostępne formy elastycznych płatności oraz znak jakości Trusted Shop to dla Ciebie potwierdzenie wiarygodności i zaufania nas jako sprzedawcy. 

Odpowiedzialny biznes

Jako marka podzielamy wartości: szacunek, tolerancja, inkluzywność, równość. Kierujemy się nimi w naszym życiu, ale też w pracy: w kontakcie ze współpracownikami, partnerami, klientami, a także angażując się w ważne dla nas inicjatywy społeczne np.: Wsparcie dla Ukrainy czy Kampanii przeciw Homofobii.

Zaprojektuj kuchnię z naszymi frontami