Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Sprawdź, dlaczego wybrali FRØPT

Wyselekcjonowana przestrzeń oznacza, że podejmowane przez nas wybory nie są pójściem na kompromis, a sposób doboru otoczenia jest świadomy i szczery. Przyciągają nas te rzeczy, które są naprawdę istotne, dostarczają emocji i budują spójne środowisko dla rozkwitu Twoich idei.

 

To wszystko znajduje odbicie w projektach naszej społeczności. Przeczytaj opinie i dowiedz się, co o nas napisali.

Lisa, Fotografka z Mainz

Lubię FRØPT za piękno naturalnych materiałów, a także prosty i autentyczny design. Decydując się na naturalny fornir, chcieliśmy przenieść naturę do naszego domu, i zmienić naszą kuchnię w komfortowe i przytulne miejsce.

Fronty orzech amerykański, model Pure, Kolekcja Norwegian Wood

Paweł, Strateg reklamowy z Warszawy

Doceniam design, pomysłowość tego rozwiązania i sam proces zamawiania. Zakupy online to najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać, a jeśli oznacza to również zadbanie w optymalny sposób o moje wnętrze to jest to wymarzona opcja.

Elisabeth, Content Creator z Graz

Ucieszyła mnie opcja personalizacji mojej kuchni. Oferta paneli maskujących pozwoliła mi zrealizować wszystkie moje plany, bez problemu dostosować projekt do wnętrza i stworzyć kuchnię, jak na zamówienie. Teraz mogę cieszyć się moim nowym kącikiem kawowym.

Regał i fronty dąb naturalny, model Pure, Kolekcja Norwegian Wood

Max & Nico, Visual Merchandiserzy z Berlina

Lubimy FRØPT głównie za bezpretensjonalny i niewymuszony design, który nie udaje czegoś czym nie jest. Równie ważny jest dla nas demokratyczny dostęp do wysokiej jakości materiałów, co ma szczególne znaczenie w dzisiejszych czasach.

Joanna, Projektantka wnętrz z Legnicy

We FRØPT podoba mi się możliwość dopasowania kuchni IKEA do mojego stylu, bez wychodzenia z domu, bez długiego oczekiwania u stolarzy, a w szczególności za możliwość wyboru niestandardowego koloru frontów lakierowanych.

Sand, Model Modern, Kolekcja frontów lakierowanych

Julia & Moritz, Projektant wnętrz i radczyni z Berlina

Ogólne poczucie stylu bardzo przemówiło do naszego gustu i pomogło nam w znalezieniu odpowiednich frontów. Niszowa marka, która wykonuje wszystkie produkty na zamówienie, jaką jest FRØPT, była w stanie odpowiedzieć naszym wymaganiom.

Raul, Ilustrator z Berlina

Fronty od FRØPT sprawiły, że ​​moja kuchnia wygląda świetnie. Również obsługa klienta jest naprawdę dobra. Bardzo ułatwiła mi cały proces zakupu.

Orzech amerykański, Model Stripe, górne szafki Sand, Model Pure

Nina, Content Creator z Schwielowsee 

Podoba mi się sposób, w jaki dzięki Wam kuchnia z IKEA może zmienić się w coś niezwykłego. To takie fajne uczucie mieć coś wyjątkowego, czego nie widać wszędzie w mojej okolicy.

Ty również możesz podzielić się z nami zdjęciami swojego wnętrza lub oznaczyć nas na Instagramie i inspirować innych do kreowania codzienności.