Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Morska bryza w Legnicy

Morski kolor frontów lakierowanych w zestawieniu z bursztynowym odcieniem Orzecha amerykańskiego w modelu Stripe uzupełniony białym blatem z konglomeratu i mikrocement na ścianach. Czy takie połączenie może się sprawdzić? Kuchnia projektantki Joanny Król jest tego zdecydowany potwierdzeniem.

W projekt swojego domu Joanna zaangażowana jest bez reszty, samodzielnie dba i nadzoruje realizację każdego detalu. Na jej instagramie można śledzić metamorfozę poszczególnych pomieszczeń i podglądać, jak całe wnętrze nabiera niepowtarzalnego klimatu. 

Kuchnia przez wybór materiałów i faktur doskonale komponuje się z pozostałą częścią domu. Mieści ulubione akcesoria, pozwala na wygodne gotowanie, spędzanie czasu z rodziną i odzwierciedla styl domowników.

Fronty FRØPT: orzech amerykański w modelu Stripe.

W projektowaniu tego pomieszczenia najważniejsza była dla Joanny funkcjonalność. Wprawdzie uwielbia piękne wnętrza i przedmioty, ale to właśnie funkcjonalność jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu. Każdy swój projekt rozpoczyna od głębokiej analizy i ergonomii, a dopiero na końcu dobiera kolory, nie inaczej było w przypadku jej własnego domu.

Zabudowa kuchenna została zaplanowana z wykorzystaniem bazy kuchni Metod uzupełnionej frontami FRØPT. Joanna zdecydowała się na to wyjście ze względu na wiele sprawdzonych rozwiązań, które w połączeniu z naszymi frontami pozwoliły jej bez czekania na odległe terminy u stolarza na kuchnię dopasowaną do jej idywidualnych potrzeb. 

Kolor górny szafek Joanna wyselekcjonowała samodzielnie ze wzornika NCS, wybór padł na jej ulubiony morski. Dolne szafki i wyspa kuchenna, to fronty fornirowane –  klasyczny orzech amerykański w modelu Stripe z kolekcji Norwegian Wood. Naturalny fornir kuchni pod wpływem światła słonecznego nabiera bursztynowego koloru, przez co w zestawieniu z kolorem frontów lakierowanych i mikrocementem na ścianie nadaje całemu pomieszczeniu zjawiskowy klimat.