Sezonowa zniżka: -15% na fronty i panele z kodem TASTEOFSUMMER do 14.07. Zamów teraz >>


Dyskretny luksus: Jak wzbogacić domową przestrzeń

Powściągliwe, dyskretne i kojące, takie są wnętrza urządzone według zasad cichego luksusu. W dynamicznie zmieniającym się świecie, w którym potrzebujemy przestrzeni na zatrzymanie się i złapanie oddechu, skromna elegancja nabiera na znaczeniu.

Wnętrze w odcieniach Mushroom z kolekcji frontów lakierowanych Terra i dębu wędzonego z kolekcji Norwegian Wood.

To więcej niż estetyka, dyskretny luksus wiąże się z podejmowaniem świadomych decyzji, docenieniem chwil i bardziej znaczącymi wyborami zakupowymi, stawiając na jakość ponad ilość.

To podejście przyświecało powstaniu FRØPT, dlatego sięgając do naszego doświadczenia podpowiadamy Ci, jak wprowadzić ponadczasową elegancję do domowego zacisza.

1/ Szlachetne materiały

Fronty Blade z kolekcji Norwegian Wood to połączenie naturalnego forniru z uchwytem wykonanym w przyjemnym w dotyku olejowanym drewnie.

W opozycji do szybko zmieniającej się mody warto sięgać po autentyczne materiały i docenić pozorną niedoskonałość natury, której nie da się zastąpić żadną inną dekoracją. Meble z drewna i forniru, czy ręcznie wypalana ceramika wprowadzą do wnętrza unikalny wygląd i miękkość dotyku przy użytkowaniu. Blaty z kamienia, czy inne trwałe materiały, jak fronty na płycie mdf to nowy minimalizm, który zostanie z Tobą na dłużej.

2/ Rzemieślnicza precyzja wykonania

Fronty w modelu Stripe wykonane przez polskiego rzemieślnika posiadają ręcznie bejcowane frezy.

Ręcznie wytwarzane przedmioty, przy rezygnacji z widocznych logotypów to współczesna pochwała kunsztu. Sięganie po produkty wytwarzane rzemieślniczo, skłania do poszukiwania niszowych marek, które wspierają lokalne rzemiosło stawiając na najwyższą jakość i zrównoważoną produkcję. To pozwala stworzyć wnętrze, które będzie jedyne w swoim rodzaju.

3/ Rozwiązania na wymiar

Orzechowa kuchnia otwarta na salon płynnie przechodzi do jadalni, dzięki temu jest spójnym elementem całości, zarówno pod kątem formy, jak i estetyki.

Wybierając spersonalizowane rozwiązania na wymiar osiągniesz zrównoważone wnętrze. Taka przestrzeń będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Osobista zabudowa w postaci szafek, półek czy garderoby na wymiar, pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i dostosowanie jej z dbałością o szczegóły.

4/ Neutralne barwy inspirowane ziemią

Spokojne odcienie bieli uzupełnia naturalny rysunek drewna.

Budując dyskretną paletę kolorystyczną wnętrza warto postawić na neutralne barwy. Spokojne, ciepłe drewno dębu i orzecha połączone z odcieniami bieli to odpowiedni wybór. Subtelne odcienie miedzi lub brązu będą dobrym wzbogaceniem dla tej palety. Naturalne materiały, jak len, wełna i skóra wprowadzą odpowiedni koloryt i elegancję do pomieszczenia.

Limestone i Mushroom z kolekcji Terra są subtelnym tłem dla elementów wnętrza.

Wprowadzenie do domu cichego luksusu to inwestowanie w autentyczność i zrównoważenie. A samo sięganie po rzemieślniczo wytwarzane przedmioty jest udziałem w opowiadaniu fascynujących historii. Jakościowe materiały, wyciszona paleta kolorystyczna, wyszukany design i rozwiązania na wymiar, pomogą osiągnąć kojący efekt dyskretnej elegancji we wnętrzu.

Zaprojektuj dyskretny luksus z tymi kolekcjami