Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Jak cieszyć się kuchnią z FRØPT w 5 krokach

Kuchnia osobista, to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, to także przestrzeń, odzwierciedlająca osobowość domu. Powinna być odpowiedzią na Twoje indywidualne potrzeby i preferencje. Sięgając po nasze wyselekcjonowane kolekcje i rozwiązania na wymiar dla kuchni IKEA, podejmiesz decyzje, przekładające się na jakość przestrzeni. Dowiedź się, jak w pięciu krokach zaplanować nową kuchnię z frontami FRØPT.

1 / Zainspiruj się

Model Pure i Panele Dzielące, Fornir: Dąb Naturalny, Kolekcja Norwegian Wood

Podróż w stronę wymarzonej kuchni w pierwszym kroku oznacza zebranie odpowiednich inspiracji. We FRØPT tworzymy przemyślane kolekcje bazujące na trendach i rozwiązania oparte na selekcji produktów. Niezależnie od tego, czy przeglądasz nasz Journal, czy obserwujesz nas na Instagramie lub Pintereście, znajdziesz tam porady i pomysły, które zapewnią Twojej nowej kuchni harmonię i elegancję, poprawiając atmosferę w całej domowej przestrzeni.

Szukasz inspiracji, aby stworzyć kuchnię?

2/ Przygotuj projekt

Model Wave, Kolor: Limestone, Kolekcja Terra
Szuflady Drewniane z litego dębu

Kolejny krok to przygotowanie projektu funkcjonalnego. Już wiesz, że nasze fronty dopasowane są nawierceniami do korpusów szafek kuchni IKEA METOD. Możesz zamówić fronty FRØPT także do korpusów na wymiar, w tym przypadku owiercenia na zawiasy przygotuje Twój stolarz.

Jeśli chcesz zbudować kuchnię na bazie z IKEA, przygotuj projekt w IKEA planerze, lub skorzystaj z pomocy konsultanta w sklepie. Podczas kupowania korpusów z wyposażeniem wewnętrznym, usuń z listy fronty, a dodaj potrzebny osprzęt oraz zawiasy.

Pamiętaj: w naszej ofercie znajdziesz także drewniane szuflady z litego dębu, które wzbogacą Twoje codzienne doświadczenie korzystania z kuchni.

3/ Skompletuj fronty

Model Pure, Fornir: Dąb Naturalny, Kolekcja Norwegian Wood

Masz już jasną wizję stylu oraz kompletny i gotowy projekt w IKEA planerze, to czas na skompletowanie listy frontów, paneli maskujących i cokołów w konfiguratorze produktów na naszej stronie. Te wszystkie elementy pozwolą stworzyć kuchnię na wymiar, dopasowaną do wymiarów pomieszczenia.

W przypadku, gdy planujesz, aby szafki kuchenne wykonał stolarz, ale chcesz je uzupełnić frontami FRØPT, prześlij do naszego zespołu Customer Care wykaz potrzebnych elementów, aby otrzymać indywidualną wycenę.

Jeśli przed zakupem chcesz upewnić się, czy wszystkie elementy zostały przez Ciebie poprawnie wybrane, prześlij nam link do swojej listy zakupowej i projekt kuchni. Skontaktuj się z nami również, gdy znasz wykaz potrzebnych elementów, ich rodzaje i rozmiary, ale potrzebujesz pomocy w skompletowaniu listy.

Pomożemy Ci w sprawdzeniu listy zakupowej i odpowiemy na pytania
Zadbaj o przestrzeń kuchni wybierając nasze produkty

4/ Umów montaż

Model Pure, Fornir: Orzech Amerykański, Kolekcja Norwegian Wood
Regał Norwegian Wood

Instalowanie frontów FRØPT do korpusów szafek wygląda podobnie, jak w przypadku tych z IKEA. Aby kuchnia była stabilna i odpowiednio wypoziomowana zalecamy instalację całej kuchni przez wykwalifikowanego fachowca. Umów go najlepiej, dopiero kiedy otrzymasz od nas datę wysyłki zamówienia.

5/ Oczekuj dostawy

Model Wave i Modern, Kolor: Butter Yellow, Kolekcja Memphis

Wszystkie produkty wytwarzamy w Polsce na indywidualne zamówienie, dlatego czas oczekiwania na elementy kuchni to 9 do 11 tygodni. Zamówienia dostarczamy pod Twoje drzwi na terenie całej UE oraz UK, Szwecji i Norwegii.

Twoje spersonalizowane zamówienie kuchni powstaje w ramach zrównoważonej produkcji, a Ty otrzymujesz gwarancję produktu wyróżniającego się jakością.
Zastanawiasz się, jaki kolor frontów wybrać?