Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Geometryczny podział czy organiczne kształty w kuchni

Detale kuchni określają styl i wyróżniają projekt na tle innych. Ciepły minimalizm zawarty w geometrycznych podziałach, a może organiczny kształt zabudowy? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze frontów, odkryj te dwa style aranżacji wnętrz i zdecyduj, który z nich wprowadzi charakter do Twojej nowej kuchni.

Geometryczny ciepły minimalizm

Model Pure, Panele Dzielące, Fornir: Dąb Naturalny, Fronty fornirowane

Dla osób pragnących czystych linii i elegancji, a jednocześnie potrzebujących funkcjonalnej i wygodnej życiowej przestrzeni, sprawdzi się geometryczny styl ciepłego minimalizmu. Kuchnia w tym stylu jest wypełniona naturalnymi materiałami, stonowaną paletą kolorystyczną i autentycznymi w dotyku strukturami, takimi jak fornir.

Model Blade, Panele Dzielące, Fornir: Dąb Wędzony, Fronty fornirowane

Dochodząc do formy kuchni, to właśnie tutaj istotna jest prostota pozbawiona zbędnych dekoracji. Regularne podziały zbudowane przy użyciu paneli dzielących i minimalistycznych frontów z kolekcji frontów fornirowanych pomogą osiągnąć spokój i harmonię. To wszystko w połączeniu z dobrze zaplanowanym rozkładem kuchennych szafek stworzy skrojoną na miarę codzienną przestrzeń.

Geometrię i lekkość podkreślisz również sięgając po regał lub półkę Norwegian Wood, których projekt nawiązuje do japońskiej estetyki. Ulubione przedmioty będą na wyciągnięcie ręki, dzięki temu wydobędziesz ich istotę.

Organiczna miękkość zaobleń

Model Wave, Panele Zaoblone, Kolor: Butter Yellow, Fronty lakierowane

Kuchnia, o opływowej formie to kreatywna przestrzeń pobudzająca zmysły do działania. Zaoblona wyspa kuchenna współgrająca z wielowarstwowym w swojej strukturze wnętrzem to wyrazisty akcent, który jasno definiuje ergonomiczny i swobodny w formie styl.

Organiczne, niekonwencjonalne formy można osiągnąć sięgając po panel gięty z kolekcji frontów lakierowanych na bokach szafek oraz dwa modele frontów lakierowanych. Frezowany wzór na modelu Wave sprawia, że fronty dają optyczne poczucie ruchu, a całość zabudowy jest bardziej wyrafinowana. Z kolei model Modern z zaokrąglonym uchwytem podkreśla w detalu zaoblone brzegi kuchni.

Model Wave, Panele Zaoblone, Kolor: Limestone, Fronty lakierowane

Decyzja dotycząca modelu wyboru frontów fornirowanych lub lakierowanych do kuchni określa finalny wygląd wnętrza. Po ustaleniu stylu i formy warto wybrać odpowiedni kolor, który wprowadzi nastrój do całego domu, a w tym pomogą nasze wzorniki kolekcji. Wszystkie te decyzje doprowadzą Cię do stworzenia wyjątkowej i osobistej kuchni.

Zadbaj o kuchnię wybierając nasze produkty