Sezonowa zniżka: -15% na fronty i panele z kodem TASTEOFSUMMER do 14.07. Zamów teraz >>


Berlińska kuchnia, w której rodzą się idee

Zdjęcia wnętrz: Tomo Yarmush

W czasie, kiedy praca zdalna i biurowa przenikają się na co dzień, design jest tłem dla tworzenia się relacji. Kuchnia służy nie tylko do przygotowywania posiłków, to miejsce ciągle dla nas obecne, sprzyja spotkaniom i ogólnej poprawie jakość życia, dlatego poświęcamy jej coraz więcej uwagi. Tę wizję realizuje berlińskie I Am Studio, które niedawno zyskało nową przestrzeń, zaprojektowaną tak, aby sprzyjała kreatywności. Jej ważnym punktem stała się kuchnia z wyspą w kolorze orzecha.

Model Pure i panele boczne, Fornir: Orzech Amerykański, Kolekcja Norwegian Wood

Kuchnia otwarta na spotkania

Kuchnia z frontami w fornirze z Orzecha Amerykańskiego to centralny punkt tego studia. Duża wyspa kuchenna oraz zabudowa przy ścianie z wzorzystym kamieniem na blacie tworzą harmonijną całość, a gładki model Pure subtelnie współgra z materiałami, takimi jak tkaniny, szkło i drewno. Geometryczna bryła kuchni, obok dużego dębowego stołu, stała się elementem spójnym z całą przestrzenią.

Geometryczna bryła kuchni, obok dużego dębowego stołu, stała się elementem spójnym z całą przestrzenią.

Bernhard Schluga, I Am Studio, Berlin

Kreatywna przestrzeń wypełniona designem

Kuchnia na bazie IKEA z frontami od FRØPT dopełnia design, który został specjalnie wyselekcjonowany do tej przestrzeni, tworząc miejsce do rozwijania doświadczeń. Kolory natury,  jak zieleń na ścianach, zasłonach i obiciach krzeseł, elementy z drewna i forniru, to wszystko przywołuje klimat lasu w mieście, kojąc zmysły i pozwalając skupić się na tym co ważne.

Projekt berlińskiej kuchni I Am Studio zachęca do tworzenia miejsc zapewniających ludziom inspirację i komfort. Praktyczność może iść w parze z pięknymi i przemyślanymi rozwiązaniami, a nasza kolekcja Norwegian Wood pomoże Ci urządzić reprezentacyjne miejsce spotkań w miejscu pracy lub domu. 

Stwórz przestrzeń kreatywną z naszą kolekcją