W zabytkowej kamienicy w śródmieściu Warszawy powstała poradnia „Można Zwariować” – przestrzeń zaplanowana z myślą o komforcie i spokoju, założona przez psychoterapeutkę Anię Cyklińską i działaczkę społeczną Cleo Ćwiek. Za projekt odpowiada Zuzanna Gąsior z Thisispaper Studio, która nadała wnętrzu wyważoną estetykę, łącząc funkcjonalność z naturalnymi materiałami.
Ania Cyklińska i Cleo Ćwiek, zdjęcie: Janek Lewczuk
Fronty model Pure, Dąb Naturalny, zdjęcie: Nate Cook
Ten projekt udowadnia, jak za pomocą przemyślanych przedmiotów, wykończeń i połączeń materiałów można osiągnąć efekt spójności i kameralności we wnętrzu.
Fronty model Pure, Dąb Naturalny, zdjęcia: Nate Cook
Fronty z kolekcji Norwegian Wood podkreślają harmonię tego miejsca, tworząc tło sprzyjające refleksji i rozmowie, a cały koncept redefiniuje standardy przestrzeni terapeutycznych.
Funkcjonalny aneks kuchenny
W projekcie przestrzeni postawiono na aneks kuchenny na bazie IKEA z frontami w wykończeniu Dąb Naturalny – model Pure, uzupełnione panelami Dividersz kolekcji Norwegian Wood. Ich ciepła tonacja w połączeniu z jasnym otoczeniem tworzy atmosferę domowego spokoju, idealnie współgrającą z charakterem miejsca.
Fronty model Pure, Dąb Naturalny, zdjęcie: Nate Cook
Fronty model Pure, Dąb Naturalny, zdjęcie: Janek Lewczuk
Przedpokój z dbałością o detale
Korytarz, będący pierwszym miejscem, które wita gości, został wyposażony w szafę PAX, która dla zachowania spójności również jest z frontami Dąb Naturalny w modelu Pure. Subtelny rysunek drewna dodaje wnętrzu przytulności i harmonizuje z naturalną kolorystyką oraz minimalistycznym designem całego pomieszczenia.
Fronty model Pure, Dąb Naturalny, zdjęcie: Nate Cook
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam i analizowania naszego ruchu. Wyrażasz zgodę na nasze pliki cookie, jeśli nadal korzystasz z naszej strony internetowej.Zgadzam się