Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na zamówienie >> 


Limestone i Mushroom: nowe kolory kolekcji Terra w odcieniach bieli

We FRØPT doceniamy wnętrza, które wzbogacają codzienność, poprzez jakość materiałów, kunszt wykonania oraz harmonijne łączenie przedmiotów i kolorów tworzących spójny i wyważony projekt. Zachwyt pięknymi wnętrzami łączymy ze zrozumieniem roli, jaką odgrywają one w kształtowaniu naszego otoczenia, wpływając na dobre samopoczucie.

 

W tę ideę wpisują się nowe kolory odświeżające naszą ziemistą paletę kolekcji Terra. Dwa odcienie Limestone i Mushroom realizują potrzebę wprowadzenia do wnętrza dyskretnego luksusu, równowagi między wyrafinowaniem a subtelnością.

Limestone, Kolekcja Terra
Mushroom, Kolekcja Terra

Obserwując zwrot ku jasnym kolorom, dokonaliśmy selekcji dwóch ciepłych odcieni, które są alternatywą dla ponadczasowej bieli.

Przedstawiamy Limestone i Mushroom, nowe kolory frontów lakierowanych, które pozwolą na tworzenie klasycznych, a zarazem zniuansowanych aranżacji wnętrz.

Nowa biel w palecie ziemi to miękkie ciepło, o matowym wykończeniu, budująca poczucie przytulności. Ma na celu dodać elegancji współczesnym wnętrzom.

Limestone

Kremowa biel

Limestone to ciepły odcień kremowej bieli. Ten delikatny kolor wapienia daje poczucie ukojenia, co pozwala tworzyć wielowymiarowe wnętrza.

Limestone, model Wave, Kolekcja Terra, uchwyty Plankton

Dobrze komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak ciepłe drewno dębu i orzecha, marmurem o wyrazistej teksturze, mosiądzem czy gęstymi tkaninami. Limestone łagodząc bardziej wyraziste elementy wnętrza, będzie stanowić subtelne tło dla przytulnej aranżacji, w której chce się zostać na dłużej.

Mushroom, model Blade, Kolekcja Terra

Mushroom

Ciepły beż

Mushroom, organiczny niczym leśne grzyby, to jasny odcień beżu z nutą stonowanej szarości. Wynosi wnętrze na wyższy poziom nadając mu nowoczesnej elegancji.

Mushroom, model Blade, Kolekcja Terra

Ten kolor to klasyczne tło dla domu i doskonała baza do uzupełnienia o ciemniejsze tony. Jest wyszukanym dopełnieniem dla naturalnych materiałów, takich jak ciemniejszy fornir czy kamień, podkreślając ich szlachetność. Użyty samodzielnie stworzy ponadczasową kuchnię, otwartą na spersonalizowane rozwiązania. Z odcieniem Mushroom już od progu swojego domu osiągniesz spokój.

Limestone i Mushroom to nasze współczesne interpretacje klasycznej bieli. Łącząc jej ponadczasowość z wysmakowanymi ziemistymi i ciepłymi tonami, kolory te tworzą poczucie dyskretnego luksusu we wnętrzu.

Limestone, model Wave, Kolekcja Terra, uchwyty Plankton

Idealny duet z fornirem

Kremowa biel i ciepły beż są odpowiedzią na potrzebę łączenia stylów i materiałów we wnętrzach. Oba odcienie odnajdą się jako uzupełnienie w stylizacjach z naturalnym fornirem, podnosząc jakość ich wykończenia. Kolor Limestone w zestawieniu z jasnym fornirem podkreśla jego naturalne usłojenie, tworząc otwartą i przytulną atmosferę. Z kolei Mushroom skomponowany z ciemniejszym drewnem dębu wędzonego będzie stanowić odważną i wyrafinowaną przestrzeń.

Mushroom, model Blade, Kolekcja Terra | Półka Norwegian Wood, Dąb wędzony

Limestone i Mushroom to baza dla Ciebie do tworzenia własnych zestawień zarówno w kuchni, jak innych częściach domu.

Odkryj naszą kolekcję w kolorach ziemi