Sezonowa zniżka: -15% na fronty i panele z kodem TASTEOFSUMMER do 14.07. Zamów teraz >>


Slow Life z Orzechem Amerykańskim w sercu kuchni

Nina jest niezależną konsultantką marketingową i mamą trójki dzieci. Niedawno cała rodzina postanowiła przeprowadzić się z gwarnego i dynamicznego Berlina do oddalonego od niego o godzinę spokojnego miasteczka Schwielowsee. Żyją tam w duchu slow life w bliskim kontakcie z naturą, wspólnie uwielbiają relaksować się w kuchni, przygotowując smaczne i zdrowe posiłki.

Planując swój nowy dom, od samego początku ważne było dla nich, żeby mieć osobistą kuchnię bez kompromisów, dobrze zaplanowaną pod kątem miejsca do przechowywania, ale również taką, w której cała rodzina będzie przyjemnie spędzać wspólny czas.

Model Stripe, Orzech Amerykański, Kolekcja Norwegian Wood

Kuchnia Niny mieści się w dużym doświetlonym pomieszczeniu, które dało jej swobodę w projektowaniu zabudowy.

Model Stripe, Orzech Amerykański, Kolekcja Norwegian Wood

Centralne miejsce zajmuje wyspa kuchenna z roboczym blatem pozwalająca na kulinarne eksperymenty.

Nina zdecydowała się na bazę kuchni wybrać korpusy IKEA, które uzupełniła frontami w Amerykańskim Orzechu w modelu Stripe z kolekcji Norwegian Wood. Na część górnych szafek wybrała gładkie fronty w kolorze Sand z kolekcji Terra. Kropką „nad i” na frontach wysypy są uchwyty od Plankton dla domu. To połączenie idealnie ze sobą współgra i robi spektakularne wrażenie na każdym, kto odwiedza domowników. 

Co dla Ciebie oznacza osobista kuchnia?

Dla mnie kuchnia jest osobista, kiedy powstają w niej historie i jest miejscem, w którym wszyscy czujemy się dobrze i chcemy wspólnie spędzać czas. Połączenie przedmiotów z duszą z nowymi sprawia, że moja kuchnia również jest pełna emocji i wspomnień.

Model Stripe, Orzech Amerykański, Kolekcja Norwegian Wood
Szafki górne: Model Pure, Sand, Kolekcja Terra

Co najbardziej lubisz w FRØPT?

„Podoba mi się sposób, w jaki dzięki Wam kuchnia z IKEA może zmienić się w coś niezwykłego. To takie fajne uczucie mieć coś wyjątkowego, czego nie widać wszędzie w mojej okolicy, zwłaszcza w Berlinie. Mogę śmiało powiedzieć wszystkim moim znajomym „kupcie szafki w IKEA”, a jednocześnie nie muszę się bać, że wszyscy będziemy mieć to samo.”

 

Bazą kuchni Niny są szafki kuchenne IKEA Metod uzupełnione o fronty FRØPT z kolekcji Norwegian Wood i Terra.