Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 5% na zamówienie frontów >>

Jak cieszyć się kuchnią z FRØPT w 5 krokach

Nowoczesna, inspirowana naturą, funkcjonalna i wygodna. Przed nową kuchnią stoi wiele wyzwań. Nie mamy jednej recepty, jak powinna wyglądać Twoja, w końcu każdy z nas ma inny styl życia i upodobania. Jednak możemy Ci podpowiedzieć, jak możesz w 5 krokach zaplanować proces jej przygotowania.

Fronty lakierowane z kolekcji Terra

Przygotuj projekt

Planowanie kuchni zacznij od przygotowania projektu funkcjonalnego, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Jeśli chcesz zbudować kuchnię na bazie IKEA najlepiej, jak nad projektem popracujesz z pomocą konsultanta w sklepie lub skorzystasz z pomocy projektanta. Pamiętaj, że przy zakupie w IKEA, usuwasz z listy fronty i zamawiasz korpusy z wyposażeniem wewnętrznym, dodając potrzebny osprzęt i zawiasy.

Jeśli Twoją kuchnię będzie wykonywać na zamówienie stolarz, ale planujesz uzupełnić ją naszymi frontami, poproś go o przygotowanie wykazu potrzebnych elementów, a my przygotujemy odpowiednią wycenę.

Naturalny fornir z kolekcji Norwegian Wood

Zainspiruj się

Miejsc, w których możesz znaleźć inspiracje, jest sporo, natomiast my też możemy Ci w tym pomóc. W jednym z pierwszym z kroków możesz zapisać się do naszego newslettera i regularnie otrzymywać najnowsze realizacji kuchni z frontami FRØPT.

Nie wiesz jeszcze, jaki kolor frontów będzie odpowiednio korespondował z Twoim wnętrzem? Nasze wzorniki pomogą Ci podjąć decyzję. Możesz wybrać kolory ziemi z kolekcji Terra lub wybarwienia naturalnych fornirów wyselekcjonowane do kolekcji Norwegian Wood.

A może rozważasz wyłącznie zabudowę z Orzecha Amerykańskiego? Wtedy warto, przeczytać nasz post o naturalnym fornirze, dowiesz się z niego, co cechuje ten materiał i za co cenimy jego piękno.

Dla codziennej dozy inspiracji dołącz do naszej społeczności na Instagramie i Pintereście.

Bezbarwnie lakierowany MDF z kolekcji Terra

Skompletuj fronty

Kiedy będziesz mieć gotowy projekt, możesz samodzielnie przygotować listę zakupową FRØPT i złożyć zamówienie za pomocą naszego konfiguratora na stronie. A jeśli przed ostatecznym zakupem chcesz upewnić się, czy Twoje fronty zostały właściwie dobrane względem projektu, prześlij nam link do swojej listy zakupowej wraz z projektem w celu ostatecznej konsultacji.

W przypadku, kiedy znasz dokładny wykaz potrzebnych frontów, ich rodzaje i rozmiary, ale  masz problem ze skompletowaniem odpowiednich elementów, po prostu napisz do nas. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę potrzebnych elementów i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Fronty lakierowane w kolorze Sand z kolekcji Terra

Oczekuj dostawy

Teraz możesz w spokoju zaparzyć kawę, uruchomić ulubioną playlistę i z poczuciem dobrze wykonanej pracy skupić się na innych sprawach. Fronty wyślemy do Ciebie 8 do 11 tygodni od momentu opłacenia zamówienia. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się, by ustalić dogodną datę ich dostawy. Będziesz mieć czas przygotować się do odbioru, ponieważ w zależności od wielkości zamówienia przesyłka może być spora i ciężka. Zamówienie otrzymasz przesyłką kurierską lub firmą spedycyjną, w obu przypadkach zostanie dostarczone pod wskazany adres, ale nie wniesione bezpośrednio do Twojego domu. Dlatego, jeśli zależy Ci na opcji wnoszenia, możesz wykupić dodatkowo tę usługę przy zamawianiu frontów.

Umów montaż

Jesteś już bardzo blisko, by cieszyć się nową kuchnią, został ostatni krok – montaż. W naszej ofercie nie mamy tej usługi, ale instalacja frontów FRØPT wygląda tak samo, jak frontów z IKEA. Jeśli chcesz, żeby Twoje fronty były odpowiednio zamontowane, kuchnia wypoziomowana, a cały proces odbył się sprawnie, polecamy Ci skorzystać z usługi profesjonalisty.

 

Montaż najlepiej umów, kiedy poinformujemy Cię o ostatecznej dacie wysyłki frontów. Jeśli zdecydujesz się umówić montaż frontów z montażem bazy IKEA – wtedy przy składaniu zamówienia zaznacz, że będzie to montaż z własnymi frontami.

Jak widzisz, mimo że początkowo „projekt kuchnia” brzmi jak wielkie wyzwanie, to w praktyce można ten proces przeprowadzić sprawnie i bez zbędnego stresu. Teraz wystarczy, że po prostu usiądziesz w swojej nowej kuchni i będziesz się ciesz cię dniem. Nie zapomnij tylko wysłać nam zdjęć lub pochwalić się swoją kuchnią oznaczając nas na Instagramie!