Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat na pierwsze zamówienie >> 


Jak cieszyć się kuchnią z FRØPT w 5 krokach

Nowoczesna, inspirowana naturą, funkcjonalna i wygodna. Przed nową kuchnią stoi wiele wyzwań. Nie mamy jednej recepty, jak powinna wyglądać Twoja, w końcu każdy z nas ma inny styl życia i upodobania. Jednak możemy Ci podpowiedzieć w 5 krokach, jak możesz ją sprawnie zaplanować.

Fronty lakierowane z kolekcji Terra

Przygotuj projekt

Planowanie kuchni zacznij od przygotowania projektu funkcjonalnego, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Jeśli chcesz zbudować kuchnię na bazie IKEA najlepiej, jak nad projektem popracujesz z pomocą konsultanta w sklepie lub skorzystasz z pomocy projektanta. Pamiętaj, że przy zakupie w IKEA, usuwasz z listy fronty i zamawiasz korpusy z wyposażeniem wewnętrznym, dodając potrzebny osprzęt i zawiasy.

Jeśli Twoją kuchnię będzie wykonywać na zamówienie stolarz, ale planujesz uzupełnić ją naszymi frontami, poproś go o przygotowanie wykazu potrzebnych elementów, a my przygotujemy odpowiednią wycenę.

Naturalny fornir z kolekcji Norwegian Wood

Zainspiruj się

Miejsc, w których możesz znaleźć inspiracje, jest sporo, natomiast my też możemy Ci w tym pomóc. W jednym z pierwszym z kroków możesz zapisać się do naszego newslettera i regularnie otrzymywać najnowsze realizacji kuchni z frontami FRØPT i porady stylistyczne.

Nie wiesz jeszcze, jaki kolor frontów będzie odpowiednio korespondował z Twoim wnętrzem? Nasze wzorniki pomogą Ci podjąć decyzję. Możesz wybrać kolory ziemi z kolekcji Terra lub wybarwienia naturalnych fornirów wyselekcjonowane do kolekcji Norwegian Wood.

Jeśli wiesz już, że Twoja zabudowa kuchenna będzie z orzecha amerykańskiego, to przeczytać nasz post o naturalnym fornirzeDowiesz się z niego, co cechuje ten materiał i za co cenimy jego piękno.

Dla codziennej dozy inspiracji dołącz do naszej społeczności na Instagramie i Pintereście.

Bezbarwnie lakierowany MDF z kolekcji Terra

Skompletuj fronty

Kiedy będziesz mieć gotowy projekt, możesz samodzielnie przygotować listę zakupową FRØPT i złożyć zamówienie za pomocą naszego konfiguratora na stronie. A jeśli przed ostatecznym zakupem chcesz upewnić się, czy Twoje fronty zostały właściwie dobrane względem projektu, prześlij nam link do swojej listy zakupowej wraz z projektem w celu ostatecznej konsultacji.

W przypadku, kiedy znasz dokładny wykaz potrzebnych frontów, ich rodzaje i rozmiary, ale  masz problem ze skompletowaniem odpowiednich elementów, po prostu napisz do nas. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę potrzebnych elementów i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Fronty lakierowane w kolorze Sand z kolekcji Terra

Oczekuj dostawy

Teraz możesz w spokoju zaparzyć kawę, uruchomić ulubioną playlistę i z poczuciem dobrze wykonanej pracy skupić się na innych sprawach. Fronty wyślemy do Ciebie 9 do 11 tygodni od momentu opłacenia zamówienia. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się, by ustalić dogodną datę ich dostawy. Będziesz mieć czas przygotować się do odbioru, ponieważ w zależności od wielkości zamówienia przesyłka może być spora i ciężka. Zamówienie otrzymasz przesyłką kurierską lub firmą spedycyjną, w obu przypadkach zostanie dostarczone pod wskazany adres, ale nie wniesione bezpośrednio do Twojego domu.

Umów montaż

Jesteś już bardzo blisko, by cieszyć się nową kuchnią, został ostatni krok – montaż. W naszej ofercie nie mamy tej usługi, ale instalacja frontów FRØPT wygląda tak samo, jak frontów z IKEA. Jeśli chcesz, żeby Twoje fronty były odpowiednio zamontowane, kuchnia wypoziomowana, a cały proces odbył się sprawnie, polecamy Ci skorzystać z usługi profesjonalisty.

 

Montaż najlepiej umów, kiedy poinformujemy Cię o ostatecznej dacie wysyłki frontów. Jeśli zdecydujesz się umówić montaż frontów z montażem bazy IKEA – wtedy przy składaniu zamówienia zaznacz, że będzie to montaż z własnymi frontami.

Jak widzisz, mimo że początkowo „projekt kuchnia” brzmi jak wielkie wyzwanie, to w praktyce można ten proces przeprowadzić sprawnie i bez zbędnego stresu. Teraz wystarczy, że po prostu usiądziesz w swojej nowej kuchni i będziesz się ciesz cię dniem. Nie zapomnij wysłać nam zdjęć lub pochwalić się swoją kuchnią oznaczając nas na Instagramie tagując nas @fropt.studio