Sezonowa zniżka: -15% na fronty i panele z kodem TASTEOFSUMMER do 14.07. Zamów teraz >>


Dąb w roli głównej

Naturalne materiały i dyskretne kolory, to główne składniki projektu kuchni w domu jednorodzinnym we Wrocławiu. Wchodząc do tego wnętrza ani przez chwilę nie ma się wątpliwości, że jest tak, jak sobie wymarzyli jej właściciele. 

Model Blade, Fornir: Dąb Naturalny, Kolekcja Norwegian Wood

Wyzwaniem projektowym było w tym przypadku sprostać układowi pomieszczenia, który łączył dwie części budynku. Monumentalna kuchnia płynnie przez nie przechodzi, otwierając się na część jadalnianą półwyspem. Pomieszczenie jest ciepłe, przytulne, ale też minimalistyczne. Efekt ten został osiągnięty dzięki zastosowanym materiałom – dominującemu w zabudowie kuchennej fornirowi – dąb naturalny z kolekcji Norwegian Wood, który doskonale komponuje się z gładkimi frontami lakierowanymi w odcieniu piaskowym, blatem ze spieku kwarcowego oraz szklanym sprzętem AGD, w kolorze szampańskim. Co więcej, aby podkreślić linie podziałów szafek, ale i móc zrezygnować z dodatkowych zbędnych elementów, w projekcie frontów dębowych zastosowano uchwyty frezowane Blade

Model Blade, Fornir: Dąb Naturalny, Kolekcja Norwegian Wood

W naszym projekcie postawiliśmy na kolory ziemi, ale zróżnicowane w swojej fakturze. Mimo wykorzystania sporej ilości materiałów wydaje się, że udało się uzyskać jednolity efekt; przestrzeni uspokajającej, kojącej nerwy i przede wszystkim, dopasowanej do stylu i gustu inwestorów – podkreśla projektant, Igor Sikorski, Studio Sinterio. 

Model Blade, Fornir: Dąb Naturalny, Kolekcja Norwegian Wood
Odkryj nasze fronty fornirowane